• /
  • Банкрутство та реструктуризація

Банкрутство та реструктуризація

Наші юристи представляють кредиторів і боржників в ході фінансової реструктуризації, в разі банкрутства та інших питань, пов’язаних з фінансово-проблемними угодами.

Закон про банкрутство є однією з найпопулярніших областей правової практики в даний час і юридичні фірми по всій країні розширюють свої процедури банкрутства і реструктуризації.

Важливо відзначити, що корпоративне банкрутство зачіпає практично всі аспекти комерційного права.

Перед тим, як звертатися до юристів з приводу цієї проблеми, треба пам’ятати, що тимчасові рамки банкрутства можуть бути набагато коротше звичайного судового розгляду. Деякі судові процеси тривають протягом багатьох років, в той час як справи про банкрутство включають нюанси, які вирішуються протягом короткого періоду часу.

Маючи великий досвід в унікальних фінансових питаннях, що стоять перед виробничим сектором, наші адвокати надають виробникам проблемних ситуацій практичне і творче представництво.

Працюючи в рамках комплексної, міждисциплінарної виробничої групи фірми, наші адвокати з питань банкрутства та реорганізації бізнесу тісно співпрацюють з Вами, щоб розуміти і досягати Ваші бізнес-цілі.

Як ми можемо допомогти

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!