• / Блoг /
  • Чим стане криптовалюта в Україні?

07.11.2017 12:01

0

Чим стане криптовалюта в Україні?

Експерти з цього приводу діляться на дві барикади. Одні вважають, що технології розвиваються, а біткоіни – валюта майбутнього. Інші ж упевнені, що це мильна бульбашка, який надувається, поки на нього такий великий попит, але обов’язково лусне.

У Китаї є близько 80% потужностей Майнінг біткоіни. Однак, Піднебесна імперія забороняє торгівлю біткоінами. Чому? Регулятори США, до речі, не горять бажанням взяти під свою відповідальність сектор, що асоціюється не тільки з корисними технологіями, але і зв’язками з криміналом.

А ось українські політики вводять законопроект, який повинен стимулювати функціонування ринку криптовалют. І як нам зрозуміти, йдуть наші депутати в ногу з часом, або ж підписують закон, який захищає рівним рахунком нічого? Якою інформацією вони володіють, на відміну від країн з провідною економікою?

У найближчому майбутньому депутати розглянуть законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання ринку криптовалют і їх похідних, що визначить статус криптовалюта в нашій країні.

Проектом передбачається звільнити від оподаткування прибуток підприємств, отриманий від операцій з купівлі-продажу криптовалюта.

Розмірковуючи про біткоіни, нам на думку спадає анекдот:

Зустрічаються два Майнера, один каже другому:

– ти що-небудь розумієш в криптовалюта?

– звичайно, тобі пояснити?

– немає, пояснити я сам можу, але не розумію.

Tweet