• /
  • Інфраструктура та транспорт

Інфраструктура та транспорт

Потоки транспорту по всьому світу є двигуном нашої економіки. Разом з інфраструктурою доріг, морських портів, аеропортів, залізниць, каналів і трубопроводів вони підтримують і стимулюють економічне зростання.

Незважаючи на своє ключове положення в центрі світової торгівлі, сектор транспорту та інфраструктури стикається з величезними проблемами в галузі фінансів, ціноутворення, навколишнього середовища та енергетики. Уряду і компанії все частіше шукають поліпшення в ефективності і ефективності державного і приватного транспорту і інфраструктури.

У юристів K & S є глибоке розуміння таких проблем у всьому ланцюжку. Ми стежимо за тим, щоб проблеми наших клієнтів були почуті на найвищому рівні і захищаємо їх ділові інтереси.

Які наші послуги:

Юридичне супроводження;
Правила ліцензування;
Комерційні контракти і митний контроль;
Податкове структурування і трансфертне цінове консультування;
Відповідність конкуренції і розслідування;
Питання переслідування, захисту та ліцензування ІС;
Спори в інфраструктурній та транспортній галузях.
Ми консультуємо з питань інфраструктури та транспорту в різних підсекторах, включаючи дороги, порти, склади та іншу комерційну логістику, а також авіацію, морську, залізну і автомобільну промисловість.

Наші клієнти покладаються на наш досвід, глибоке розуміння повсякденного бізнесу і сили як в транзакційних, так і в спірних питаннях. Наші знання в галузі та інноваційні юридичні рішення допоможуть Вашому бізнесу рости.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!