• /
  • Конфіденційність даних. Кібербезпека

Конфіденційність даних. Кібербезпека

Майже кожна компанія знаходиться в кібер-ризик. Захист від DDOS та порушення безпеки даних, а також інших вірусних атак, усунення та пом’якшення кібер-ризику є пріоритетним завданням будь-якої фірми.

Повідомлення про гучні кібер-атаках на слуху майже кожен день, а ЗМІ підтверджують їх реальність: кібер-атаки ростуть з безпрецедентною частотою, складністю і масштабами.

Допомагаючи компаніям оцінювати безпеку мережі і даних, наша команда кібербезпеки володіє глибоким досвідом, що допомагає клієнтам у всіх аспектах пом’якшення кібер-ризиків. Наші можливості включають запобігання і стримування атак, переслідування виконавців, реагування на проблеми і допомогу клієнтам у зниженні ризику і втрат за рахунок страхування.

У нас є досвід в області інтернет-технологій, правового і нормативного регулювання, урядових постанов і страхового покриття.

Управління погрозами і атаками

Наша команда кібербезпеки за допомогою унікального набору навичок допомагає керувати безпекою Інтернету, запобігаючи атаки і порушення даних.

Правовий та регуляторний ризик

Наша команда працює з клієнтами, щоб підготувати їх до порушень цілісності даних і звести до мінімуму їх потенційні втрати в разі атак або аварій.

Державне регулювання та законодавство

Наша команда має значний досвід в галузі державного регулювання та законодавства, пов’язаних з порушеннями даних і злочинами кібербезпеки.

страхове покриття

Повне розуміння страхової програми компанії є ключем до максимальної захисту від кібер-ризику. У нас є досвід отримання покриття для різних видів кібер-загрози, з огляду на адекватність існуючих програм страхування, аналіз нових страхових продуктів, а також розробку і ведення переговорів про розміщення полісів в кіберстрахованіі.

Наша глобальна команда кібербезпеки регулярно допомагає клієнтам з таких питань:

Безпека в Інтернеті;
Приватна власність, захист даних і управління інформацією;
Внутрішня політика;
Відповіді на порушення даних;
Аналіз порушень;
Розслідування інцидентів;
Страхове покриття для порушень безпеки даних і інших кібер-ризиків;
Контракт з клієнтами, постачальниками послуг та філіями та ін.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!