• /
  • Корпоративне право

Корпоративне право

Врегулювання корпоративних спорів є ключовим елементом нашої практики вирішення спорів. Ми розуміємо не тільки правові рамки корпоративних транзакцій, а й більш широкий комерційний контекст. Це дозволяє нам надавати індивідуальні практичні поради.

Ми також представляємо інтереси клієнтів у спорах зі злиттів і поглинань, відшкодування збитків, спорах про виплату винагород і претензіями, пов’язаними з злиттями.

Корпорації сьогодні хочуть, щоб юристи розуміли цей бізнес, і ми витрачаємо багато часу, щоб відповідати цьому. Наш досвід показує, що в наші дні велика кількість корпоративних транзакцій викликають судові розгляди і вимагають підтримки судових процесів на етапах підготовки і виконання.

Наявність фахівців дозволяє нам знаходити практичні та індивідуальні рішення проблем у всіх галузях промисловості.

Адвокати корпоративного управління K & S служать досвідченими консультантами з кризових ситуацій для корпоративних клієнтів в ситуаціях високого рівня і часто високого ризику. Група консультує з питань регулювання, взаємодії з акціонерами, передової практики і т. Д.

Крім консультування з питань управління на раді директорів і на вищому виконавчому рівні:

Конфлікт інтересів та угод з пов’язаними сторонами;
Питання дотримання державного та іноземного законодавства;
Урядові розслідування;
Пропозиції по керуванню акціонерами;
Розслідування й звіти спеціальних комісій і багато іншого.
Через мінливого законодавства в поєднанні з підвищеною увагою до практики корпоративного управління, приватні особи і їх окремі керівники стикаються з труднощами.

Юристи в області корпоративного управління K & S працюють зі складними консультаціями і консультаціями по всьому спектру проблем, з якими вони стикаються.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!