• /
  • Кримінальна відповідальність

Кримінальна відповідальність

Згідно з актом податкової перевірки або повідомленням-рішенням, Вам донарахували суму понад 812 000 грн.

Це випадок, коли необхідно серйозно задуматися про захист Вашого бізнесу. Це риса, після якої починається кримінальна відповідальність, а всі суми нижче – просто санкції та донарахування.

Після цієї позначки починаються обшуки, арешти, допити та інші негативні наслідки, аж до залучення Вас до кримінальної відповідальності вироком суду.

Як бути в такій ситуації?

  • Оскаржити акт або НУР в адміністративному суді, так ми з Вами виграємо час і не даємо почати процедуру кримінального переслідування.
  • Разом з адвокатом пропрацювати лінію захисту, використовуючи докази, прогнозувати всі варіанти з урахуванням можливого кримінального розслідування. Тим часом ми радимо розробити і найгірший сценарій, усіма силами знайти шляхи закриття кримінального провадження на стадії слідства, щоб не доводити справу до судового розгляду.

Як ми можемо допомогти?

  • Організувати грамотне і продумане оскарження акту або НУР в адміністративному суді, щоб отримати додаткові докази, які будуть використані в кримінальному розслідуванні;
  • Оскаржити акт / НУР таким чином, щоб скасувати його або скоротити зазначені в ньому донарахування до межі, зазначеного вище, це наше завдання максимум.

Наша порада.

Краще відразу зі стадії оскарження користуватися послугами однієї юридичної компанії, яка буде супроводжувати вашу справу як в адміністративному суді, так і на стадії досудового розслідування. Це допоможе супроводжуючим юристам і адвокатам бути в курсі всієї лінії захисту, розуміти її і планувати свою поведінку.

  • Ми застосовуємо комплексний різноманітний підхід при оскарженні рішень і дій податкових органів, які стануть підставою для кримінального переслідування. В окремих випадках ми розробляємо абсолютно інноваційні, нестандартні підходи до захисту наших клієнтів.
  • Наші співробітники представляють наших клієнтів під час досудового слідства і при розгляді справи кримінальним судом. Ми завжди намагаємося досягти позитивних результатів. Згідно аналітиці, яку проводить компанія K & S, це у нас добре виходить!

Для наших клієнтів існує програма лояльності з бонусами і знижками – «K&S partners».

Отримати безкоштовну консультацію по Вашому питанню можна у нашому офісі або онлайн.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!