• /
  • Митне право

Митне право

Практика митного права K & S пропонує юрисконсульта у всіх областях, де стикаються корпорації, які імпортують товари в Україну. Наші юристи консультують клієнтів, представляють компанії під час перевірок митної служби, проводять внутрішні розслідування і перевірки відповідності, а також розробляють і впроваджують програми дотримання.

Ми маємо великий досвід в наступних основних областях:

Класифікація та оцінка. Правильна митна класифікація та планування оцінки можуть призвести до значної економії позики і запобігання цивільних і кримінальних санкцій. Наші юристи допомагають клієнтам у визначенні оптимального методу оцінки товару, що імпортується в конкретних транзакціях.
Програми скорочення і ліквідації тарифів. Компанії, які прагнуть усунути, зменшити або відкласти мита, покладаються на K & S за консультацією.
Перевірки відповідності. Наші адвокати митного права допомагають клієнтам виконувати нові зобов’язання по дотриманню, встановлені Законом про митницю. Наші митні юристи проводять діагностичні огляди операцій з імпорту, а також розробляють і впроваджують індивідуальні процедури дотримання імпорту.
Маркування країни походження. Ми допомагаємо імпортерам розплутувати правила мережевого походження і вимоги до маркування, щоб гарантувати, що кожен імпортований продукт належним чином позначений і позначений.
Наша команда адвокатів митного права допомагає імпортерам, експортерам, брокерам та підприємцям дотримуватися митне законодавство, торговельне законодавство та нормативні акти при будь-яких обставинах в наших областях практики.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!