• /
  • Навчання та семінари

Навчання та семінари

Індивідуальне навчання часто є ідеальним вибором для зайнятих співробітників. Професіонали компанії Shablin Consulting розробили ряд семінарів і навчальних програм, які можуть бути вирішити унікальні проблем Вашої діяльності.

Кожна програма очолюється досвідченими консультантами, які безперервно навчаються і підвищують свої професійні знання, щоб потім навчити клієнтів різних сфер діяльності.

Пам’ятайте, що навчання своїх співробітників допоможе Вам розширити бізнес, підвищити свою конкурентоспроможність, працювати більш успішно. Якщо ви шукаєте гнучке, економічне і всебічне навчання, ви зробили правильний вибір.

Наша компанія розробила не тільки практики з окремих тем, а й курси підвищення кваліфікації для співробітників таких видів діяльності:

підприємці;
бухгалтери;
Юристи.
Якщо ви несете відповідальність за роботу співробітників Вашої компанії, то напевно стикалися з такими проблемами:

Закони, правила та норми, за якими працюють Ваші співробітники, постійно змінюються
Співробітники повинні чітко розуміти, які у них права і обов’язки, як представників Вашої фірми
Ви хочете зберегти хороших працівників і поліпшити їх професіоналізм.
Наші програми навчання охоплюють не тільки ці питання, але і інші актуальні і важливі для підвищення професіоналізму співробітників Вашої фірми.

Неперервно співробітники Shablin Consulting стежать за змінами в законодавстві, аналізують важливість, оцінюють переваги і недоліки нововведення.

Це все є причиною того, що ми організовуємо конференції та семінари, щоб поділитися своїми знаннями з професіоналами інших компаній.

Ми вивчаємо важливі, гострі, актуальні і злободенні теми в таких видах діяльності:

Юриспруденція;
Бухгалтерія;
Малий та середній бізнес.
Наші семінари дозволяють Вам розвивати свої пізнання і стежити за тим, щоб Ви залишалися в курсі останніх актуальних подій. Ви будете вчитися у галузевих експертів і ділитися знаннями і досвідом з іншими професіоналами.

Якщо Вас цікавить конкретна тема або хочете що-небудь дізнатися, зверніться до нас і ми з радістю відповімо звернення.

Усі найближчі лекції і подробиці про них розміщені на нашому сайті.