• /
  • Неприбуткових організацій

Неприбуткових організацій

Неприбуткові організації не ставлять собі за основну мету ведення фінансово-господарської діяльності для отримання доходу (прибутку).

Ведення обліку таких суб’єктів вимагає грамотного відображення фінансів у всіх документах і грамотного укладання договорів, для того, щоб в подальшому операції, які здійснювані такою організацією не були визнані комерційними і не привели до додаткової сплати податку на прибуток і не довелося сплачувати 18% від усіх доходів, зобов’язання зі сплати яких буде покладено на всіх членів такого суспільства (організації).

Не заборонено законом і отримання прибутку від поточних операцій, які були здійснені для підтримання діяльності таких товариств і які при цьому не відображені в статутних документах.

Як це може позначитися на неприбутковій організації? Звичайно, з Реєстру неприбуткових організацій не виключать, але заплатити податок на прибуток на загальних підставах доведеться.

Фахівці К&S допоможуть Вашій організації правильно акумулювати грошові кошти і розпоряджатися ними, підготують фінансову, бухгалтерську та податкову документацію, проконсультують і складуть грамотні договору, необхідні для реалізації завдань організації.

Ціни на бухгалтерські послуги Ви можете подивитися тут.

Ціна за послуги з бухгалтерського супроводу неприбуткових організацій починається від 1200,00 грн і може змінюватися в залежності від організаційно-правової форми та цілей організації:

  • Для громадських організацій, творчих спілок, релігійних організацій, благодійних фондів (організацій) – 1200,00 грн.
  • Для житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – 1500,00 грн.

При укладанні договору на бухгалтерське обслуговування від 3 місяці юридична підтримка бізнесу (складання договорів, актів і т.д.) безкоштовно!

На 1-й місяць знижка 50%.

При укладанні договору на бухгалтерський супровід – виготовлення печатки в подарунок.

При укладанні договору на бухгалтерський супровід – реєстраційні процедури (зміни статуту, КВЕД, місця реєстрації і т.д.) безкоштовно!

Так само у нас діє програма лояльності зі знижками і бонусами.

Якщо Ви маєте запитання зверніться до нас і ми їх обговоримо.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!