• /
  • Отримали повідомлення про проведення позапланової податкової перевірки

Отримали повідомлення про проведення позапланової податкової перевірки

Таке трапляється і до цього треба бути готовими.

Фіскальні органи не публікують статистику за кількістю проведених ними позапланових перевірок. За оцінками аналітиків компанії «Shablin Consulting», ця цифра знаходиться в діапазоні 70-80 тис. на рік.

Оповіщення – не дуже хороший знак. Значить, з певних причин Ви потрапили у «зону ризику» і тепер ревізори будуть уважно вивчати Ваш бізнес. Позиція податкових органів в цьому питанні теж не на боці платника податків, так як якість роботи інспектора оцінюється виходячи з кількості накладених ним штрафів на перевірених суб’єктах. Будьте готові до донарахувань та інших негативних наслідків.

Але навіть в такій ситуації фахівці компанії «Shablin Consulting» не рекомендують опускати руки. Майте на увазі, що низькі заробітні плати, недостатнє фінансове забезпечення, постійна плинність кадрів призвело до того, що професійні навички ревізорів дуже часто носять посередній характер.

Згідно зі статистикою, в 2019 році з ПДВ фіскальною службою м.Києва було донараховано 529 млн. Грн., А фактично сплачено лише 10,6 млн., Що становить лише 2%. Як визнають самі фіскали, така ситуація склалася у зв’язку з активним оскарженням дій податкової в судах.

Так що не варто впадати у відчай, якщо Ви отримали повідомлення про проведення податкової перевірки, зверніться до податкових юристам в Києві і це сильно збільшить Ваші шанси на позитивний результат справи.

Що Ви повинні знати:

  1. Рішення про проведення перевірки може бути прийнято тільки керівником або заступником податкового органу.
  2. Перевірка може бути призначена лише у випадках, прямо передбачених в законі (розбіжності в звітах, ненадання податковому органу запитуваної інформації і т.д.). Їх перелік є вичерпним і не може бути розширений.
  3. Вас в обов’язковому порядку повинні завчасно повідомити про перевірку в встановленої законом формі. Недотримання цієї вимоги веде до визнання всієї перевірки незаконною. Тоді наші податкові юристи рекомендують звернеться до суду, не чекаючи початку перевірки. Це підвищить шанси на успіх.
  4. Термін перевірки точно встановлений законом. Для середнього бізнесу це 10 днів, малого – 5.

Як ми можемо допомогти.

  • Співробітника компанії «Shablin Consulting» можуть організувати супровід перевірки і контролювати дотримання податкового законодавства податківцями.
  • У разі негативних наслідків при проведенні перевірки ми можемо оскаржити акт або податкове повідомлення-рішення. Про це читайте у відповідних розділах нашого сайту.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію з питання дій податкової віддалено будь-яким зручним способом або у нас в офісі.

Є питання? Заповніть, будь ласка, форму нижче, і ми відповімо Вам протягом 30 хвилин.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!