Інтелектуальна власність

Адвокати групи із захисту інтелектуальної власності K & S надають повний спектр судових розглядів в області патентів, комерційної таємниці і недобросовісної конкуренції, оманливої ​​реклами, захисту авторських прав і розкрадання ідеї і судових розглядів по товарних знаках.

K & S унікально підходить для розгляду справ, пов’язаних з усіма типами претензій в області ІС, в тому числі в поєднанні з відповідними претензіями антимонопольного характеру, суперечками за контрактами, недобросовісної ділової практики та іншими причинами дейсвий.

Наші адвокати з питань інтелектуальної власності надає клієнтам досвідчені рішення, пов’язані з усіма областями цієї гілки права, в тому числі:

Авторські права;
Апеляції на інтелектуальну власність;
Комісія з міжнародної торгівлі (МТЦ);
патент;
Патентний суд і апеляційний рада;
Товарний знак;
Торгові секрети.
Наші юристи ІС розуміють, як використовувати процедурні і тактичні можливості, наприклад, для забезпечення доказів або отримання швидкої тимчасової допомоги, або швидкого слухання. Це дозволяє нам координувати судові і розрахункові стратегії для досягнення правильного результату для наших клієнтів.

Часто тверде технічне розуміння має вирішальне значення для забезпечення успіху. Багато наші юристи мають технічний досвід та досвід роботи в галузі і можуть з упевненістю консультувати по справах, пов’язаних з найскладнішими технологіями.

Питання антимонопольного законодавства також набувають все більшого значення в судових процесах в області ІС і ми їх постійно вивчаємо.

Наш судовий досвід охоплює всі області інтелектуальної власності. наприклад:

Основні судові розгляди за кількома юрисдикцій в області наук про життя і технологіях;
Судовий процес по товарних знаках;
Спори, пов’язані з комерційною таємницею, особливо у фінансовій та телекомунікаційній галузях;
Спори про авторське право, часто з акцентом на цифрові права, юрисдикційні та антимонопольні питання;
Спори, пов’язані з транзитною торгівлею, кампаніями по боротьбі з контрафакцією і діями щодо запобігання паралельного імпорту.
В нашу епоху цифрових технологій складніше, ніж будь-коли, все тримати в секреті – все виявляється в соціальних мережах.

Ми знаємо, як сильно наші клієнти працюють над вдосконаленням своїх бізнес-процесів, операцій і стратегій, щоб йти в ногу з інноваціями. Тому нам важливо зберігати за нею права наших клієнтів.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!