Податкова практика

У себе в K&S ми чітко засвоїли правило, що потрібний результат приходить тільки через надзвичайну відданість своїй справі. На відміну від безлічі інших компаній, ми фокусуємося на комплексній підтримці бізнесу.

Ми об’єднуємо фахівців з пріоритетною метою – зробити Ваш бізнес виключно Вашим улюбленою справою. А ось юридичний і бухгалтерський супровід ми візьмемо на себе, тому що це – наша улюблена справа.

Ми не хочемо говорити з Вами сухими юридичними термінами. Мову дефініцій залишимо для судів і професійних конференцій. З Вами ми хочемо говорити про податки зрозумілою Вам мовою – мовою Вашого бізнесу і його інтересів.

Податкові юристи K & S допоможуть Вас з такими питаннями:

  • Бізнес починається з правильного вибору системи оподаткування. Це як фундамент для майбутнього будинку. Через неправильний вибір оподаткування Ви ризикуєте втратити більше часу і грошей. Наприклад, починаючи малий бізнес, який пов’язаний з наданням послуг, Вам краще вибрати спрощену систему оподаткування, яка дозволить заощадити від 15 до 33% вашого прибутку
  • Розрахунок і прогнозування податкового навантаження, що значно допоможе Вам у плануванні бізнесу. Наприклад, Ви не захочете укладати договір з платником ПДВ, якщо дізнаєтеся, що сплатити цей податок доведеться Вам.
  • Бізнес вимагає оптимізації оподаткування. Податкова оптимізація – це не «мінімізація» і не ухилення від податків (за що, до речі, передбачено кримінальну відповідальність). Це планування, в результаті якого Ви отримуєте найвигіднішу для Вашого окремого випадку оподаткування. Ми будемо працювати, щоб підказати Вам, як зменшити витрати на податки.
  • Вас не повинні лякати податкові перевірки. Звичайно ж, ніхто не гарантує, що, дотримуючись законодавства, Ви ніколи не станете метою фіскальний органів. Але під час цієї перевірки ми завжди будемо з Вами, використовуючи свій професіоналізм і досвід.
  • Якщо за результатами перевірки складено акт, Вам не варто впадати у відчай. Його завжди можна оскаржити. За статистикою фіскали програють кожну другу справу. Наші бізнес-адвокати зі свого боку завжди ставлять за мету виграти процес, і позитивна статистика практики на нашому боці.
  • Ви отримали податкове повідомлення-рішення (ППР) і Вас лякають наслідки. Так, це неприємна ситуація. Податкова може визнати угоди безтоварними, привласнити Вашому підприємству незаконний податковий статус, відмовити у прийомі декларації з податку на прибуток, анулювати реєстрацію платника ПДВ та інше. Податкова може зробити багато чого, щоб підірвати Ваш авторитет. Більш того, у разі, якщо у Вашому обліку знайдуть податкові порушення, це буде підстав для проведення перевірок у Ваших контрагентів. Наше завдання – мінімізувати ризики, щоб Ваш бізнес в таких випадках не втрачав ні клієнтів, ні потенційних партнерів. Якщо податкова надіслала податкове повідомлення-рішення, ми знаємо, як захистити Ваші інтереси. А ще ми розповімо, як себе вести в разі перевірки Ваших контрагентів.
  • Судові суперечки – це те, до чого ми прагнемо не доводити. Це крайні заходи, і вони невигідні ні Вам, ні нам. Ми робимо все, щоб зменшити шанс виникнення судового розгляду. Але якщо це сталося, будьте впевнені: наша практика, наші знання і наш досвід оскарження дій податкових органів обов’язково принесуть успіх!
  • Податкова консультації з питань, які стосуються не тільки Вашого бізнесу. Ми відповімо на абсолютно будь-які запитання, нехай то транспортний податок, податок на розкіш або нерухомість, податок на спадщину, податок на депозит, податок на додану вартість і багато інших. З таких питань Ви можете звернутися до нас за безкоштовною онлайн-консультацією юриста, щоб заощадити свій час.

Юрист по податкам в Києві.

Є питання? Заповніть, будь ласка, форму нижче, і ми відповімо Вам протягом 30 хвилин.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!