Податкова практика

У себе в Shablin Consulting ми чітко засвоїли правило, що потрібний результат приходить тільки через надзвичайну відданість своїй справі. На відміну від безлічі інших компаній, ми фокусуємося на комплексній підтримці бізнесу.

Ми об’єднуємо фахівців з пріоритетною метою – зробити Ваш бізнес виключно Вашим улюбленою справою. А ось юридичний і бухгалтерський супровід ми візьмемо на себе, тому що це – наша улюблена справа.

Ми не хочемо говорити з Вами сухими юридичними термінами. Мову дефініцій залишимо для судів і професійних конференцій. З Вами ми хочемо говорити про податки зрозумілою Вам мовою – мовою Вашого бізнесу і його інтересів.

Податкові юристи Shablin Consulting допоможуть Вас з такими питаннями:

  • Бізнес починається з правильного вибору системи оподаткування. Це як фундамент для майбутнього будинку. Через неправильний вибір оподаткування Ви ризикуєте втратити більше часу і грошей. Наприклад, починаючи малий бізнес, який пов’язаний з наданням послуг, Вам краще вибрати спрощену систему оподаткування, яка дозволить заощадити від 15 до 33% вашого прибутку
  • Розрахунок і прогнозування податкового навантаження, що значно допоможе Вам у плануванні бізнесу. Наприклад, Ви не захочете укладати договір з платником ПДВ, якщо дізнаєтеся, що сплатити цей податок доведеться Вам.
  • Бізнес вимагає оптимізації оподаткування. Податкова оптимізація – це не «мінімізація» і не ухилення від податків (за що, до речі, передбачено кримінальну відповідальність). Це планування, в результаті якого Ви отримуєте найвигіднішу для Вашого окремого випадку оподаткування. Ми будемо працювати, щоб підказати Вам, як зменшити витрати на податки.
  • Вас не повинні лякати податкові перевірки. Звичайно ж, ніхто не гарантує, що, дотримуючись законодавства, Ви ніколи не станете метою фіскальний органів. Але під час цієї перевірки ми завжди будемо з Вами, використовуючи свій професіоналізм і досвід.
  • Якщо за результатами перевірки складено акт, Вам не варто впадати у відчай. Його завжди можна оскаржити. За статистикою фіскали програють кожну другу справу. Наші бізнес-адвокати зі свого боку завжди ставлять за мету виграти процес, і позитивна статистика практики на нашому боці.
  • Ви отримали податкове повідомлення-рішення (ППР) і Вас лякають наслідки. Так, це неприємна ситуація. Податкова може визнати угоди безтоварними, привласнити Вашому підприємству незаконний податковий статус, відмовити у прийомі декларації з податку на прибуток, анулювати реєстрацію платника ПДВ та інше. Податкова може зробити багато чого, щоб підірвати Ваш авторитет. Більш того, у разі, якщо у Вашому обліку знайдуть податкові порушення, це буде підстав для проведення перевірок у Ваших контрагентів. Наше завдання – мінімізувати ризики, щоб Ваш бізнес в таких випадках не втрачав ні клієнтів, ні потенційних партнерів. Якщо податкова надіслала податкове повідомлення-рішення, ми знаємо, як захистити Ваші інтереси. А ще ми розповімо, як себе вести в разі перевірки Ваших контрагентів.
  • Судові суперечки – це те, до чого ми прагнемо не доводити. Це крайні заходи, і вони невигідні ні Вам, ні нам. Ми робимо все, щоб зменшити шанс виникнення судового розгляду. Але якщо це сталося, будьте впевнені: наша практика, наші знання і наш досвід оскарження дій податкових органів обов’язково принесуть успіх!
  • Податкова консультації з питань, які стосуються не тільки Вашого бізнесу. Ми відповімо на абсолютно будь-які запитання, нехай то транспортний податок, податок на розкіш або нерухомість, податок на спадщину, податок на депозит, податок на додану вартість і багато інших. З таких питань Ви можете звернутися до нас за безкоштовною онлайн-консультацією юриста, щоб заощадити свій час.

Юрист по податкам в Києві.

Є питання? Заповніть, будь ласка, форму нижче, і ми відповімо Вам протягом 30 хвилин.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!