• /
  • Pro bono

Pro bono

Pro bono – назва професійної роботи, що проводиться добровільно і без оплати некомерційним організаціям або приватним особам, які не можуть дозволити собі найняти юриста.

Зараз pro bono – невід’ємна практика K & S. Співробітники нашої компанії впевнені, що людина, у якого юридичну освіту, просто зобов’язаний допомагати суспільству, робити корисні роботи або займатися благодійністю.

Маючи великий досвід і тверді життєві принципи, наші адвокати безоплатно готові допомогти благодійним, громадським, некомерційним організаціям не тільки в юридичній консультації, але і в повному захисті їх інтересів під час суперечок.

Наші цінності, які формують нас як команду і впливають на нашу роботу:

Перевищення очікувань клієнтів
Ми прагнемо допомогти нашим клієнтам досягти своїх цілей, надаючи юридичні консультації найвищої якості, які будуть послідовно перевершувати їх очікування.

Прагнення до успіху
Ми сповнені рішучості бути лідером юридичних фірм і затримуватися на вершині професіоналізму.

Новаторство в діяльності
Щоб бути на передовій юридичної професії, потрібно передбачливість, бажання розвиватися і готовністю отримувати нове навчання.

Репутація – понад усе
Наші адвокати намагаються бути суспільно корисними, цінують репутацію, оцінку клієнта і роблять все для підвищення престижу. Наш клієнт повинен мати сформований позитивну думку до і після роботи з нами.

Pro bono – це одна з форм допомоги громадськості або окремим категоріям нужденних громадян.

Надання благодійних юридичних послуг завжди було однією з областей роботи K & S. Наша робота – допомагати нужденним людям або некомерційним організаціям на кожному етапі, залучаючи юристів з різних областей практики нашої компанії.

Практична юридична підтримка

Наша досвідчена команда завжди готова запропонувати практичні рішення проблем та забезпечити впевненість в найкращому ставлення до своїх клієнтів.

Експертна юридична консультація

Ми надаємо експертну консультацію по широкому спектру питань. Ми дорожимо своєю репутацією і якістю роботи, а наші досвідчені співробітники впевнені в своєму експертному думці.

Допомога незахищеним верствам суспільства

Наші співробітники готові допомагати дітям-сиротам, пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям та іншим громадянам, які не мають можливості оплатити юридичні послуги.