Реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП)

Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) в Києві – зручний спосіб почати власну справу в малому і середньому бізнесі.

Слід врахувати, що ФОП це правильна абревіатура для даної форми ведення бізнесу. Присутні інші варіанти в розмовному обороті:

 • ФЛП – скорочення від назви на російської мові (физическое лицо – предпрениматель)
 • СПД – суб’єкт підприємницької діяльності (стара назва)
 • ПП – приватний підприємець (неправильна назва, використовувалася у 90-х)
 • ІП – індивідуальний підприємець (неправильна назва, зустрічається вкрай рідко)

Ціна реєстрації ФОП «під ключ» – 1700 грн.

Оформлення ФОП «під ключ» дуже зручна послуга, яка дозволить Вам заощадити свій час. Ваша участь обмежиться тільки видачею нотаріального доручення (вартість входить в ціну послуги).

Крім того, Ви будете позбавлені необхідності спілкування з державними органами. Як правило, при відсутності необхідних юридичних знань, це може значно ускладнити відкриття ФОП.

Чому у нас вигідніше оформляти ФОП, ніж в інших фірмах.

Після відкриття ФОП Ви неодмінно зіткнетеся з питанням бухгалтерського супроводу бізнесу (забезпечення поточної діяльності, здача звітів). Для наших клієнтів ми ввели вигідну послугу.

У разі підписання договору на бухгалтерський супровід Вашої діяльності (строком на  3 місяця і більше) – оформлення ФОП проводиться безкоштовно.

Це дуже зручно. Договір на бухгалтерський супровід укладається на майбутнє. Ми приступимо до бухгалтерського обслуговування, а Ви, відповідно, будете оплачувати дані послуги тільки після реєстрації ФОП та початку фактичної діяльності. Оформлення ФОП проводиться «під ключ». Таким чином, Ви без витрат отримуєте реєстрацію ФОП, і подальший якісний бухгалтерський сервіс.

Стандартна ціна бухгалтерського супроводу ФОП – 2500 грн. в місяць.

Для надання додаткової інформації, Ви завжди можете звернутися до нас за тел. (096) -000-54-02 або зв’язатися будь-яким зручним способом.

Додаткові переваги для реєстрації ФОП в нашій компанії

 1. В ціну реєстрації ФОП вже входить здача першої податкової звітності, а також звіту статистики.
 2. Бухгалтерська консультація щодо визначення КВЕД та зручної системи оподаткування. З нашого досвіду: неправильний вибір оподаткування тягне додаткові витрати.
 3. Ми додатково надаємо послуги з отримання свідоцтва платника єдиного податку або платника ПДВ.
 4. Кадровий сервіс. Повний кадровий супровід прийняття на роботу перших 3 працівників (подача повідомлення в податкову, підготовка наказів, штатного розкладу).
 5. Відправляємо до Вас кур’єра за документами. Це безкоштовно.

Ваша присутність при оформленні ФОП:

– у нотаріуса (видача довіреності на проведення реєстрації ФОП).

– у нотаріуса для посвідчення підпису (якщо відкриття рахунку у банку доручено нашій компанії)

– у відділенні банку (підписати договір обслуговування рахунку)

Що важливо при реєстрації ФОП

Основним моментом, з яким необхідно визначиться при реєстрації ФОП – це вибір системи оподаткування. Законодавством передбачено кілька варіантів:

      1.Спрощена система оподаткування:

1 група, єдиний податок – 10% (від прожиткового мінімуму), єдиний соціальний внесок – 100% (від мінімального розміру обов’язкового ЄСВ). Обмеження щодо обігу виручки – до 300 000 грн / рік. Вид діяльності – виключно торгівля на ринках. Без найманої праці;

2 група, єдиний податок – 20% (від мінімальної заробітної плати), єдиний соціальний внесок – 22% (від мінімальної заробітної плати). Обмеження щодо обігу виручки – до 1,5 млн грн на рік. Працівників – до 10 чоловік.

3 група (без реєстрації платником ПДВ), єдиний податок – 5% від доходу, єдиний соціальний внесок – 22% (від мінімальної заробітної плати). Обмеження щодо обігу виручки – до 5 млн грн на рік.

3 група (з реєстрацією платником ПДВ), єдиний податок – 3% від доходу, ПДВ – 20%. Також потрібно сплата єдиного соціального внеску – 22% (від мінімальної заробітної плати). Обмеження щодо обігу виручки – до 5 млн грн на рік.

       2.Загальна система оподаткування:

без ПДВ. Сплата податку з доходів фізичних осіб – 18% від чистого доходу, військового збору в розмірі 1,5%, єдиного соціального внеску, який дорівнює 22% від чистого доходу, на який був нарахований ПДФО, але менше 22% від мінімальної заробітної плати.

з ПДВ. Сплата податку з доходів фізичних осіб в розмірі 18% від чистого доходу, ПДВ 20%, військового збору в розмірі 1,5%, єдиного соціального внеску, який дорівнює 22% від чистого доходу, на який був нарахований ПДФО, але менше 22% від мінімальної заробітної плати

З урахуванням того, що наша компанія займається бухгалтерським супроводом бізнесу Ви отримаєте при реєстрації ФОП розгорнуту консультацію з питань оподаткування.

Оформлення ФОП в Києві. Перелік послуг, що надаються.

 • заява про реєстрацію ФОП (заповнення);
 • оплата всіх платежів (в т.ч. нотаріальних);
 • сприяння в оформленні документів у нотаріуса;
 • консультація щодо вибору КВЕД;
 • бухгалтерська консультація щодо вибору системи сплати податків;
 • підготовка всього переліку документів для реєстрації;
 • реєстрація ФОП в податковій;
 • підготовка документів для відкриття банківського рахунку.

Реєстрація ФОП, основні переваги:

 1. Самостійне управління своїм бізнесом;
 2. Спрощені процедури звітності та податкового облік;
 3. Відсутність необхідності формування статутного фонду;
 4. Можливість здійснювати різноманітну економічну діяльність;
 5. Реєстрацію можна проводити за домашньою адресою або за місцезнаходженням орендованого приміщення;
 6. Вибір будь-якого режиму оподаткування. Можливість використання спрощеного оподаткування з фіксованим щомісячним внеском до бюджету.
 7. Зручність використання (виведення) коштів, отриманих в результаті підприємницької діяльності.

Існує послуга – пакет «мінімальний». Оформлення ФОП коштує 500 грн.

В даному випадку Вам надаються вичерпні юридичні та бухгалтерські консультації щодо реєстрації ФОП. У цю ціну входить допомога у заповнені документів для подання державному реєстратору.

Є питання? Заповніть, будь ласка, форму нижче, і ми відповімо Вам протягом 30 хвилин.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!