• / Блoг /
  • Спростимо спрощену систему

27.09.2017 11:29

0

Спростимо спрощену систему

З кожним днем ​​відбувається трансформація інструментів оподаткування шляхом внесення змін до нормативних актів. Найчастіше виноситься на обговорення питання про застосування спрощеної системи оподаткування. Тут думки розходяться: одні експерти говорять про переваги, зокрема, економію коштів для подальших інвестицій, а інші розглядають її, як спосіб ухилення та мінімізації податкового навантаження.

В Євросоюзі почали розглядати пропозиції міністрів фінансів і економіки про застосування єдиного оподаткування для онлайн торгівлі в рамках ЄС.

У Білорусі, наприклад, для платників єдиного податку ввели послаблення в частині ведення податкового обліку та надання звітності до податкових органів, а точніше: зовсім скасували ці умови. Для ведення бізнесу досить лише повідомити податковий орган за місцем проживання та оплатити розрахований податок.

В Україні ситуація за останній рік залишилася незмінною – так само діють 4 групи оподаткування з обмеженнями за видами діяльності, обсягами доходів і найманими працівниками. Суб’єкти, які використовують єдиний податок, повинні раз на квартал подавати звітність та сплачувати її. Обов’язок щодо єдиного соціального внеску (сплата і річний звіт) так само залишається. Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання залишається у вигляді штрафу, який буде нарахований в акті камеральної (невиїзної) перевірки та податковим повідомленням-рішенням, а якщо оплата пройде невчасно, то буде складено і протокол про несвоєчасність подання платіжного доручення до установи банку.

Щоб уникнути такі наслідки, Ви можете звернутися до наших фахівців для грамотного розрахунку податків і зборів, а також подачі звітів в Державну фіскальну службу.

Tweet