• /
  • Технології, ЗМІ та телекомунікації

Технології, ЗМІ та телекомунікації

Надання індивідуально розроблених стратегій для клієнтів, що працюють в сфері технологій, засобів інформації і телекомунікацій, вимагає від команди юристів K & S стежити за новинками в цих сферах, одночасно демонструючи практичний досвід.

Ми високо прихильні задоволенню потреб наших клієнтів, поєднуючи наш досвід в юридичній практиці і нашу спеціалізацію в таких унікальних областях практики.

Ми займаємося питаннями, пов’язаними з медіа, які працюють в широкому спектрі медіаіндустрії для місцевих і міжнародних клієнтів.

Ми надаємо юридичні послуги широкому колу гравців в медіа-індустрії, в тому числі:

Подання клієнтів, як в органах електрозв’язку, мовлення та інтелектуальної власності;
Проведення поглибленого юридичного аналізу контенту, розміщення, трансляції, друку і публікації наших клієнтів і надання їм креативних консультаційних послуг для забезпечення дотримання відповідного законодавства;
Надання галузевих рекомендацій високого рівня з регулювання та оцінки ризиків;
Складання договорів та юридичних документів, що охоплюють аспекти бізнес-сфер клієнта, таких як ліцензійні угоди, договори про таланти, договори про придбання інтелектуальної власності, договори про спонсорство, договори про виробництво, спільне виробництво та інші;
Сприяння новинним сайтам, включаючи інтернет, рекламу і медіа-законодавство і інше.
Телекомунікації
Зростання подій в телекомунікаційному секторі створює нові юридичні проблеми, що вимагають багатодисциплінарного і експертних правових рішень.

Ми надаємо юридичні консультації з багатьох питань, включаючи галузевий аналіз нормативно-правових ризиків /

Команда K & S надає все більш широкий спектр юридичних консультацій нашим клієнтам, які щодня займаються питаннями телекомунікацій.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!