• /
  • Технології

Технології

Адвокати представляють інтереси клієнтів в угодах, пов’язаних з технологіями та інтелектуальною власністю, включаючи спільні проекти розвитку, механізми співпраці, ліцензування ІС, а також угоди про виробництво, розподіл і стратегічному пошуку джерел.

Ці угоди часто пов’язані з:

інформаційними технологіями,
напівпровідниками,
комп’ютерами,
програмним забезпеченням,
комунікаціями,
Інтернетом,
електронною комерцією.
Більшість адвокатів в сфері технологій також мають активну практику консультування щодо стратегій захисту ІС, ліцензування з відкритим вихідним кодом, сумісної розробки і багато в чому іншому.

Практикуючі адвокати демонструють досвід як в інтелектуальній власності, так і в області комерційного права. Адвокати технологій часто допомагають клієнтам у визначенні основних бізнес-умов угоди на додаток до консультування.

Головне в адвоката, який буде займатися питаннями технологій – це експертні знання прав ІВ, знайомство з залученими технологіями і їх еволюцією, і, звичайно ж, досвід.

Можна очікувати, що наш адвокат розуміє, які активи є найбільш цінними для клієнта, які синергії клієнт очікує досягти через угоду, і стратегію переговорів, яка враховує їх.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!