• /
 • Ціноутворення

Ціноутворення

Принципи ціноутворення бухгалтерських послуг

Вартість бухгалтерських послуг може бути розрахована наступним чином:

 • Вартість, яка розраховується залежно від системи оподаткування та кількості операцій. Залежно від навантаження, яке лягає на бухгалтера по веденню обліку конкретної особи в конкретний період часу, ми пропонуємо справедливий розрахунок послуги, пов’язаний безпосередньо від обсягу виконаних робіт. Найпростіший приклад – це звітність “сплячих” підприємств (фіксована оплата за подачу звітів, тому що операційна діяльність відсутня);
 • Вартість, яка розраховується індивідуально. Для розрахунку постановки і відновлення бухгалтерського обліку нам потрібен час для аналізу наявної документації та оцінки ситуації, що склалася.

У кожному разі ми з Вами укладаємо договір, в якому прописуємо умови нашої співпраці і вартість послуг.

Ми спочатку розраховуємо чесну і об’єктивну вартість наших послуг, а так само не використовуємо прийом “мінімальна вартість”, яку, як правило, в подальшому збільшують під різними приводами на додаткові послуги. Це гарантовано дешевше, ніж утримувати окремого бухгалтера. До того ж, наша допомога більше кваліфікована.

Порядок оплати за бухгалтерські послуги.

Ми працюємо по передоплаті на розрахунковий рахунок компанії. Розмір передоплати становить не менше 50% від місячної вартості послуги. Ви можете внести передоплату за кілька місяців вперед і в разі зміни обсягу виконаних робіт в наступних місяцях Вам нададуть перерахунок.

Наша програма лояльності:

 1. При укладанні договору на бухгалтерські послуги на рік і більше, спеціально для Вас ми розробимо 4 типових договору: на надання послуг, постачання товарів, трудової, цивільно-правової.
 2. При переукладання договору в наступних періодах передбачена знижка на надання послуги.
 3. Для клієнтів, які звертаються в нашу компанію більше одного разу – знижка від 5%.
 4. Для клієнтів, які звертаються з обсягом необхідних послуг більше, ніж на 10000 грн – знижка від 10%.
 5. Клієнти, які рекомендують K&S своїм партнерам, отримують знижку 5% (обидві сторони).
 6. Робота з постійними клієнтами може оплачуватися з відстрочкою платежу або за фактом виконаної роботи.

Принципи ціноутворення юридичних послуг

Вартість наших юридичних послуг формується, виходячи з двох факторів.

 • Перший варіант. Якщо ми точно знаємо, скільки часу займе надання послуги, ми використовуємо фіксовану ціну (припустимо «реєстрація ТОВ»).
 • Другий варіант. Бувають ситуації, коли дуже складно відразу визначити вартість комплексу послуг. Найчастіше це пов’язано зі складністю різного роду юридичних дій. В такому випадку ми встановлюємо вартість послуги за одну годину нашого робочого часу.

Чому в певних випадках найкращий для Вас метод-другий?

Припустимо, представництво в адмінсуді включає в себе певні стандартні дії: вивчення матеріалів, аналіз доказів, складання судової стратегії, підготовка позову, написання і багато інших.

Залежно від складності ситуації на цю роботу може піти від 10 до 50 годин. Їх точна кількість можливо визначити тільки після ознайомлення з усією правовою ситуацією. Таким чином, Ви заплатите нема за якийсь середньо обчислений обсяг роботи, а тільки за час, який буде витрачено на надання Вам послуги.

На ринку юридичних послуг дуже часто юристи та адвокати називають мінімальну вартість їх праці, а потім ставлять клієнтів перед фактом необхідності оплати додаткових послуг мотивуючи це тим, що вони «справа складна – займаємо багато часу», «клопотання вимагає детального опрацювання», «суд відклав засідання – ми довго чекали »або щось на зразок« ціна була приблизна – сказати було складно ».

У нашому випадку ми завжди чесні зі своїми клієнтами. Який би варіант оплати Ви не обрали, Ви будете знати точну вартість наших послуг до початку роботи.

Порядок оплати.

Залежно від вартості роботи, ми беремо або 100% передоплату, або аванс (як правило 50%). Ці умови є гнучкими і обговорюються з кожним клієнтом індивідуально, залежно від справи, ситуації і різних факторів.

Крім того, при представництві Ваших інтересів в суді ми можемо домовитися про ціну з урахуванням результату вирішення справи. Тоді Ви оплачуєте значну вартість наших послуг тільки в разі позитивного розгляду справи.

Для первинної консультації Ви можете відвідати наш офіс, під час якої фахівець K&S проаналізує перспективу Вашої справи, надасть рекомендації та оцінить обсяг роботи. Це безкоштовно!

Задати питання Ви можете зв’язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом (Skype, Viber, пошта і т.д.).

 

У вас появились вопросы?

Давайте обсудим. Подумаем. Сделаем!