• / Новини /
  • У світі високо оцінили людський капітал України (Інфографіка)

26.09.2017 10:54

0

У світі високо оцінили людський капітал України (Інфографіка)

У наш час економічний ріст, конкурентоспроможність країн і розвиток IT-сектора повністю залежить від людського капіталу.

Індекс людського капіталу – показник, що розраховується для порівняння між державами, який включає в себе грамотність, рівень освіти, статистику зайнятості, різноманітність навичок та інші.

Розраховується індекс по безлічі критеріїв, основні з яких ВВП на душу населення, частка працюючих громадян (%), рівень безробіття, державні витрати на освіту (в% від ВВП), середній вік населення і багато інших.

Такі дані наводяться в “Global human capital report” (Звіт про людський капітал), підготовленому Всесвітнім економічним форумом, який досліджує показники e 130 країнах.

Як свідчить звіт, людський капітал – це люди, які наділені знаннями і навичками, які дозволять створити цінність в глобальній економічній системі.

Перші в списку рейтингу країни з високим рівнем доходу – Норвегія, Фінляндія, Швейцарія, США і Данія.

Схема: зміна індексу людського розвитку України та деяких інших країн з 2013 до 2017 року.

Як ми бачимо на графіку, у недалекому 2013 році Україна була на 63 місці, перебуваючи в компанії Аргентини, Азербайджану, Македонії та Філіппін. Цього року наша країна піднялася на 24 сходинку в рейтингу людського капіталу.

Згідно зі звітом, в Україні відзначили дуже високий рівень грамотності і професійності кадрів. Наша країна обійшла такі країни: Францію, Польщу, Італію та Китай.

І якщо ми зможемо побороти проблеми, які залишилися у нашій державі, ми з кожним роком будемо підкорювати вершини цього рейтингу і дивувати міжнародне співтовариство.

Tweet