• /
 • Ведення кадрового діловодства

Ведення кадрового діловодства

або кадровий супровід (кадровий аутсорсинг)

Цей напрямок став розвиватися після того, як в 2015 році істотно зросли штрафи за порушення трудового законодавства.

У 2017 році інспектори Держпраці оштрафували господарюючих суб’єктів більш ніж на 164 млн. грн. Зараз мінімальний штраф – 3723 грн. Накладається за будь-яке порушення кадрового обліку (неправильно заповнений табель обліку робочого часу, ненадання щорічної відпустки і т.д.). Максимальний штраф – 111690 грн. (виконання працівником роботи цілий день при оформлення на неповний і т.д.). Детально про штрафи Держпраці у 2018 році читайте в цієї статті.

На цьому фоні, ринок став відчувати потребу в фахівцях здатних убезпечити бізнес від контролюючих органів і налагодити кадрове адміністрування на високопрофесійному рівні.

Так, ще можна, за принципом «і бухгалтер впорається», продовжувати вести кадрове діловодство, але економія може вийти неекономною.

Що таке кадровий аутсорсинг

Це ведення кадрового обліку на підприємстві спеціалізованою компанією. Ми організовуємо всі процеси від прийому на роботу і нарахування зарплати до звільнення.

Види послуг з кадрового аутсорсингу.

 • Перевірка ведення кадрового обліку на Вашому підприємство. Готуємо для Вас рекомендації;
 • Кадровий облік з «нуля». Ви зможете не боятися візиту контролюючих органів;
 • Відновлення кадрового діловодства. Наводимо порядок у документах;
 • Кадровий супровід окремих бізнес процесів (частковий аутсорсинг). Розробка окремих документів (посадових інструкцій, колективної угоди і т.д.) або супровід конкретних процедур (звільнення, скорочення і т.д.).
 • Повний кадровий аутсорсинг в Києві (ведення кадрового діловодства «під ключ»).

 Кому потрібні послуги.

Будь-яка компанія, яка використовує найману працю, зобов’язана вести кадрову документацію. Це не залежить від організаційно-правової форми та системи сплати податків.

Кадровий облік – самостійна діяльності, якісне здійснення якої досягається інтеграцією в цей процес фахівців різних напрямків (кадровик, юрист, бухгалтер).

Чому кадровий аутсорсинг користується популярністю

 1. Скорочення витрат.

Ведення кадрового обліку – спільна робота кадровика, бухгалтера та юриста. Тримати такий штат кваліфікованих працівників дуже дороге задоволення. Замовляючи цю послугу в спеціалізованій компанії, Ваші витрати тільки на оплату праці зменшуються в 3 – 5 разів.

 1. Професійний сервіс.

Тільки компанія, яка дорожить репутацією і клієнтами та має практичний досвід, здатна забезпечити дотримання стандартів кадрового обліку.

 1. Мінімізація ризиків.

За порушення трудового законодавства встановлено значні штрафи – до 111690 грн. за кожне. Нами організовується кадровий облік з точним дотриманням законодавства, тому що це наша професійна праця. Чи зможе це зробити Ваш штатний працівник? Чи знає він судову практику так, як наші юристи? Регулярно він підвищує кваліфікацію? Має значний досвід? Запитайте його про це.

 1. Своєчасна звітність і якісне ведення документації.

Ці зобов’язання ми беремо на себе відповідно до договору аутсорсингу кадрових послуг.

 1. Консультування з усіх питань трудового законодавства.

За Вашим підприємством закріплюється керівний фахівець, який координує роботу інших співробітників. Ви маєте можливість постійного зв’язку з усіх питань. 7 днів на тиждень. 24 години на добу.

Наші переваги перед конкурентами

 1. Надаємо послуги комплексно (кадрове діловодство, юридичні та бухгалтерські послуги).
 2. Значний досвід наших співробітників. Від 7 до 15 років професійного стажу.
 3. Колективний розум – це величезна перевага кадрового аутсорсингу. Багато кейсів, різноманітність ситуацій, з якими ми стикаємося в практичній діяльності, дозволяють приймати самі зважені рішення.
 4. Економія. Так, ми не пропонуємо найдешевший сервіс на ринку, але це, в будь-якому випадку, вигідніше, ніж оплачувати штатного працівника. Чому це варто своїх грошей? Тому що професіоналізм це накопичена праця, який має ціну. Дилетанти будуть спочатку коштувати дешевше, але обійдуться для Вашого бізнесу дорожче. Повірте. Перевірено. Часом.

Кадровий аутсорсинг в Києві. Ціни

Вартість «повного» кадрового обліку на підприємстві становить 3000 грн. (якщо штат до 10 працівників). Якщо працюючих осіб від 11 до 20 – ціна 3500 грн., від 21 до 30 – 4000 грн. й т.д.

Залежно від сфери діяльності Вашої компанії і обсягу послуги ця вартість може зменшуватися або збільшуватися.

Ціна на «частковий» аутсорсинг кадрового діловодства залежить від кількість годин, які необхідно витратити на надання послуги.

Для компаній, які хочуть повністю убезпечити себе від перевірок трудового законодавства і обов’язку вести кадровий облік (в будь-якому вигляді), ми пропонуємо послугу аутстаффінгу.

З усіх питань Ви можете проконсультувати у наших фахівців будь-яким зручним для Вас способом. Це безкоштовно.

Є запитання? Заповніть, будь ласка, форму нижче, і ми надаймо Вам розгорнуту відповідь протягом 30 хвилин.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!