• /
  • Виробництво товарів

Виробництво товарів

Підтримка наших клієнтів-виробників давно є важливим завданням в нашій практиці. Ми надаємо послуги для таких клієнтів, а глибина нашої практики в цій галузі дозволяють нам зрозуміти їх бізнес-стратегій і юридичних потреб.

Ми працюємо над тим, щоб наші клієнти досягали своїх бізнес-цілей, використовуючи всі ресурси своєї компанії для забезпечення своєчасного, практичного, ефективного та економічного керівництва.

Ми готові відповісти на Ваші питання, пов’язані з контрактами, торговими правилами, митним контролем, складами, можливостями економічного стимулювання, профспілковими відносинами, продуктивністю робочої сили і новими ринковими можливостями, а головне – використовуємо наші різні ресурси для надання всебічних консультацій клієнтам в цій швидко розвивається сфері .

Наші клієнти в галузі виробництва товарів користуються послугами юристів і інших фахівців з K & S по нашим практичним напрямками.

Ми пишаємося нашим основним досвідом і навичками ведення переговорів. Ми вважаємо, що відрізняємося підвищеною увагою до розуміння бізнесу і стратегій наших клієнтів, прислухаючись до їх цілями, завданнями і спільну роботу з надання цілісних послуг, спрямованих на те, щоб допомогти нашим клієнтам відповідати цим цілям і задачам.

Наші консультації включають:

Захист і комерціалізація технологій;
Захист відповідальності за вироблену, реалізовану продукцію;
антимонополія;
Працевлаштування, захист прав найманого працівника, соціальну допомогу;
Лізингові договору і інше
Наш досвід в основних областях докладно описаний в розділі Практики нашого сайту.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!