• /
 • Як правильно вибрати юриста по податках

Як правильно вибрати юриста по податках

Юристів і адвокатів, які представляються фахівцями з податків дуже багато, але професіоналів серед них знайти складно.

Ми дамо Вам декілька порад, на що звернути увагу, вибираючи юриста по податках.

З якими проблемами Ви можете зіткнутися або вже стикалися:

 • Ви найняли «експерта по податках», але ви просто не бачите ніяких результатів. Ми теж знаємо, що таких податкових юристів в Києві багато.
 • Ви надзвичайно зайняті своїм успішним бізнесом і не встигаєте стежити за всіма змінами податкового законодавства, не кажучи вже про те, щоб своєчасно здавати податкові звіти.
 • Ви намагаєтеся використовувати трюки з оплати податків, про які ви читали в Інтернеті, але ви не отримуєте результату або, що ще гірше, ви за це піддаєтеся серйозних штрафів з боку податкових органів.
 • Ваш бізнес відмінно працює, але раптово прийшла податкова перевірка, і з деяких причин Ваша бізнес-діяльність знаходиться під загрозою, а штатний бухгалтер знає тільки як заповнювати форму звітів, а юрист не має практики вирішення конфліктів з податковою.
 • Вам надіслали повідомлення-рішення про нарахування величезних штрафів податкової, але Ви не знаєте, що з цим робити, а терміни оскарження стрімко закінчуються.

Досвід співробітників K&S дозволяє відповісти на будь-яку з цих проблем швидким, ефективним і впевненим рішенням. Ми, практикуючи, щодня ​​покращуємо свої знання і навички.

Чи правда те, що питання оподаткування віднімають багато часу і праці, а також дуже заплутані у зв’язку постійними змінами у законодавстві? Так, повірте. Тільки за останні 3 місяці було змінено або прийнято понад 300 (!) норм, які регулюють питання оподаткування.

Не можна використовувати хитрий прийом, чарівну паличку або знайти срібні кулі, які вб’ють всіх податкових демонів. У таких справах потрібні тільки важка праця, зважений аналіз і розумні інновації. І потрібно любити цю справу так, як любимо його ми.

Знайти юриста з податків в Києві нескладно. Вам може здатися, що всі компанії нашої сфери роблять одну і ту ж роботу. Якщо ви в гонитві за низькою ціною і не готові платити за якісну роботу, зверніться до некомпетентним особам. Тільки пам’ятайте про такі наслідки:

 • За непрофесіоналізм Ви будете платити зі своєї кишені;
 • Якщо буде допущена помилка або порушення правил оподаткування – сплачувати теж Вам;
 • Ви не можете бути впевнені в конфіденційності своїх даних, працюючи з непрофесіоналами;
 • Вам можуть запропонувати алгоритм, який розроблений для інших компаній і який Вам абсолютно не підходить;
 • Зрештою Ви заплатите за повітря, не отримаєте ніякого результату і вже тоді почнете шукати справжніх профі, щоб вони виправляли помилки некомпетентних попередників

Співробітники K&S приділяють багато часу пошуку ефективних систем оподаткування, які дає передбачувані позитивні результати. Ми виявили, що працююче рішення – це суміш копіткої праці, практики і науки.

Наші юристи з податків надають нашим клієнтам логічні, перевірені рішення. Але ми також постійно вдосконалюємо, створюємо і експериментуємо, грунтуючись на індивідуальних потребах наших клієнтів і мінливому законодавстві.

Супровід податкової перевірки коштує 500 грн. в день, а представництво інтересів в суді по спорах з податковою – від 3 000 грн. Більш докладно з цінами на наші послуги Ви можете ознайомитися тут.

Так само для клієнтів у нас діють знижки і бонуси за програмою лояльності.

Для зручності наші податкові консультанти надають юридичну допомогу онлайн.

У Вас з'явилися запитання?

Давайте обговоримо. Обдумаємо. Зробимо!